Beidzot ir efektīva metode rūsas apkarošanai jeb pretdarbība rūsai - mums ir tas gods Jums piedāvāt Kanādas uzņēmuma Krown izstrādāto pretrūsas apstrādes tehnoloģiju un pretrūsas līdzekļus arī Latvijā. Pretrūsas līdzekļi un izstrādātā tehnoloģija Kanādā veiksmīgi cīnās ar rūsu jau vairāk kā 24 gadus. Līdzekļi pārbaudīti līdzīgos laika apstākļos kā Latvijā un ar tādām pašām ziemas ceļu kaisīšanas metodēm kā pie mums, kur arī vēl papildus transporta līdzekļus ietekmē apkārtējās ūdens tilpnes, radot labvēlīgus apstākļus korozijai jeb rūsai.

 

Krown veiksmes pamatā ir vairāki apstākļi. Tie ietver:

 

- pārbaudīta, efektīva un videi draudzīga produkta izstrāde;

- visu darbinieku ikgadēja prasmju pilnveidošana un tehniskā apmācība;

- ’’Atvērtās darbnīcas’’ princips, kad klienti var redzēt, cik pamatīgi tiek veikta

apstrāde un var uzdot jautājumus, kā arī personāls var komentēt apstrādes procesu;

- pastāvīga iekārtu, apstrādes metožu un produktu izpēte un attīstīšana, lai varētu piemēroties mūsdienu auto uzbūves prasībām.

 

Krown ir kļuvis par izdevīgu sadarbības partneri uzņēmumiem ar lielu komerciālā transporta parku, kā arī cieši sadarbojas ar tehnisko personālu, kas uzrauga miljoniem dolāru vērtus sauszemes transporta līdzekļu parkus.

 

PRETRŪSAS LĪDZEKLIS T-40

 

Krown T-40 ir nekaitīgs apkārtējai videi, jo ir veidots uz vazelīna un augu valsts izcelsmes produktu bāzes, caurspīdīgs un bez smaržas. Krown T-40 atgrūž mitrumu un pielīp visa veida metālam, gumijai, plastmasai, vienlaicīgi ļaujot šīm apstrādātām vietām elpot, tādējādi iekonservējot esošo rūsu un neļaujot veidoties jaunai.

Izmantojot Krown pretrūsas līdzekli T-40, Jūs ietaupīsiet ievērojamas summas servisa izmaksās, jo apstrādāto rezerves daļu kalpošanas mūžs kļūst ilgāks un Jūsu auto kalpošanas mūžs pagarinās, automašīnas virsbūves kalpošanas laiks tiek pagarināts 6-7 reizes, ļaujot Jums ietaupīt līdzekļus jauna auto iegādei. Krown iesaka rūpēties par savām investīcijām, saglabājot maksimāli ilgāku Jūsu automašīnas izskatu un kalpošanas kvalitāti.

PRETRŪSAS APSTRĀDES TEHNOLOĢIJA

Solis Nr. 1

Automašīna tiek nomazgāta pilnībā ar Krown auto šampūnu, kurš ir veidots uz pretrūsas produkta pamata bāzes, tādējādi pasargājot automašīnas krāsoto virsmu.

Krown speciālisti izsmidzina pretrūsas līdzekli uz auto sānu virsas, aiz riteņiem un riteņu arkām. Šādā veidā tiek apstrādāts un aizsargāts viss riteņu iekškabatas laukums.

 

Solis Nr. 2

Ar pacēlāju palīdzību auto tiek pacelts augšā un tiek nomazgāta auto apakša, tādā veidā attīrot to no netīrumiem.

Izmantojot speciālus izsmidzinātājus, uzgaļus, uzmavas un spiediena pistoles, kuras ir paredzētas vissīkāko un sarežģītāko vietu piekļuvei, tiek apstrādāta visa auto apakša, pievēršot īpašu uzmanību locījumu vietām un degvielas tvertnes virspusei, kur vairums rūsas novērsēju uzņēmumu nepievērš uzmanību un neapstrādā.

 

 

Solis Nr. 3

Tiek apstrādāti un aizsargāti pret rūsu visi auto paneļi, tai skaitā visas durvis, karteru paneļi, spārni, sliekšņi, bagāžnieks, motora pārsegs, priekšējo un aizmugurējo durvju rāmja  vietas un visi balansieru paneļi.

Apstrādes process no iekšpuses notiek, izmantojot durvju iekšpusē pie slēdzenes esošos tehniskos atvērumus, vai arī, ja ir nepieciešams, ar augstspiediena urbi, kurš tiek izmantots automašīnu ražošanas procesā, tiek izurbti durvīs un sliekšņos caurumi, kuri ir 0.5 cm lieli, lai ar speciālām uzmavām iekļūtu durvju un sliekšņu iekšpusē un tur tiek izsmidzināts pretrūsas līdzeklis - tādējādi auto tiek pasargāts ne tikai no ārpuses, bet arī no iekšpuses.

 

Solis Nr. 4

Krown līdzekļi tiek izsmidzināti motortelpas iekšpusē, uz elektronikas savienojumiem, akumulatoriem, slēgmehānismiem un citām metāla detaļām, izņemot motora siksnas, ģeneratora siksnas un bremžu diskus - produkta slīdamības dēļ. Tā kā Krown ir dialektriķis - spēj turēt spriegumu līdz 60 KW un nevada elektrību, tas ir drošs izsmidzināšanai arī uz elektriskām detaļām un faktiski palīdz novērst vadu apsūbēšanu un elektriskos īssavienojumus, ko izraisa korozija. Apstrādes laikā auto tiek apstrādātas tādas vietas kā vadības bloki, akumulators, kontakti un savienojumi, jo tie tiek pasargāti no sūbēšanas un mitruma. Ieeļļojas arī logu pacēlāji, tie ziemā neaizsalst, ļaujot Jums brīvi lietot mašīnas logus, durvju slēdzenes, jo mitrums tiek atgrūsts jebkurā temperatūrā.

 

Solis Nr. 5

Lampu ietvari apstrādes procesā tiek noņemti, lai varētu aizsniegt aizmugures paneļus.(ja to paredz ražotājs), vairāk attiecināms uz ASV ražotiem modeļiem.

 

Solis Nr. 6

Nobeigumā Krown speciālisti apstrādā visus metāla dekorējumus, spoguļu korpusus, šuves un visas pārējās redzamās problēmzonas.

Nobeigumā ar speciāliem Krown plastmasas aizbāžņiem tik aiztaisītas visas urbumu vietas. Aizbāžņi ir melnā un baltā krāsā, tādējādi ir padomāts par automašīnas izskatu.

PRETRŪSAS APSTRĀDES PAKALPOJUMA CENAS

(izcenojumi pēc automašīnas pašmasas EUR)

līdz 1200 kg                  120.00 EUR (ieskaitot PVN)

no 1200 - 2000kg        135.00 EUR (ieskaitot PVN)

virs 2000kg                   150.00 EUR (ieskaitot PVN)

 

Mūsu meistari katru automašīnu skata individuāli, ar visām tās vājībām pret koroziju un specifiku apstrādes procesā.

 

Pēc pretrūsas apstrādes Jūsu auto tiek mazgāts atkārtoti un, ja Jūsu auto ir mazlietots vai jauns, Jums tiek izsniegts Krown garantijas talons, kurš ietver sevī garantiju, ka 1 gada laikā Jūsu automašīna ir pasargāta no korozijas, esošā rūsa tiek apstādināta un iekonservēta un jauna neveidosies. Pretējā gadījumā mēs apņemamies segt Jūsu transportlīdzekļa korozijas remonta izmaksas.

 

Kāpēc 1 gads? Tāpēc ka Krown pretrūsas līdzeklis T-40 strādā uz transportlīdzekļiem 12 līdz 14 mēnešus. Tad T-40 produkta iedarbība sāk mazināties, jo automašīna nav telefona stabs, kurš stāv nekustīgs. Mašīnas apakša ir nemitīgi pakļauta temperatūras svārstībām gan no dzinēja, gan no izplūdes sistēmas un protams arī laika apstākļiem.

 

Krown par Jūsu automašīnu parūpēsies ar savlaicīgu atgādinājumu par atkārtotu apstrādes veikšanu Jums vēlamā laikā.